Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų svetainės adresas yra: https://bresmedia.lt.

Komentarai

Kai lankytojai palieka komentarus svetainėje, mes renkame duomenis, pateiktus komentarų formoje, taip pat lankytojo IP adresą ir naršyklės naudotojo agento eilutę siekdami aptikti nepageidaujamus komentarus.

Iš jūsų el. pašto adreso taip pat gali būti sukurta anonimiška eilutė (vadinama maiša) ir pateikta Gravatar paslaugai, siekiant nustatyti, ar ją naudojate. Gravatar paslaugos privatumo politika yra prieinama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus jūsų komentarą, jūsų profilio nuotrauka tampa matoma visuomenei jūsų komentaro kontekste.

Medija

Jei įkėlėte vaizdus į svetainę, turėtumėte vengti įkeliant vaizdus su įterpta vietos duomenimis (EXIF GPS). Svetainės lankytojai gali atsisiųsti ir išgauti bet kokius vietos duomenis iš vaizdų, esančių svetainėje.

Slapukai

Jei paliksite komentarą mūsų svetainėje, galite sutikti, kad jūsų vardas, el. pašto adresas ir svetainė būtų išsaugoti slapukuose. Tai patogu, kad vėl nereikėtų užpildyti savo duomenų, kai paliksite kitą komentarą. Šie slapukai galioja vienerius metus.

Jei lankotės mūsų prisijungimo puslapyje, nustatysime laikiną slapuką, kad nustatytume, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas neturi jokių asmeninių duomenų ir yra pašalinamas, kai uždarote naršyklę.

Kai prisijungiate, mes taip pat nustatome keletą slapukų, kad būtų išsaugota jūsų prisijungimo informacija ir jūsų ekrano rodymo parinktys. Prisijungimo slapukai galioja dvi dienas, o ekrano parinkčių slapukai – metus. Jei pasirinkote “Prisiminti mane”, jūsų prisijungimas išliks dvi savaites. Jei atsijungiate nuo savo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti.

Jeigu redaguojate arba publikuojate straipsnį, jūsų naršyklėje bus išsaugotas papildomas slapukas. Šis slapukas neturi jokių asmeninių duomenų ir tik nurodo straipsnio ID, kurį ką tik redagavote. Jis galioja vieną dieną.

Įterpta informacija iš kitų svetainių

Šioje svetainėje paskelbtuose straipsniuose gali būti įterpta informacija iš kitų svetainių (pvz., vaizdai, vaizdo įrašai, straipsniai, ir kt.). Įterpta informacija iš kitų svetainių elgiasi taip pat, lyg lankytojas būtų aplankęs kitą svetainę.

Šios svetainės gali rinkti informaciją apie jus, naudoti slapukus, įterpti papildomus tretiems šaltiniams priklausančius stebėjimo elementus ir stebėti jūsų sąveiką su įterpta informacija, įskaitant jūsų sąveiką, jei turite paskyrą ir prisijungęs prie tos svetainės.

Su kuo bendriname jūsų duomenis

Jeigu prašote slaptažodžio atkūrimo, jūsų IP adresas bus įtrauktas į atkūrimo el. laišką.

Kiek laiko saugome jūsų duomenis

Jei paliečiate komentarą, komentaras ir jo metaduomenys išlieka neribotai. Tai daroma, kad galėtume automatiškai atpažinti ir patvirtinti bet kokius sekantiems komentarams, užuot laikius juos laukiančius modifikacijos eilėje.

Vartotojams, kurie registruojasi mūsų svetainėje (jei tokių yra), mes taip pat saugome asmeninę informaciją, kurią pateikia jie savo vartotojo profilyje. Visi vartotojai gali peržiūrėti, redaguoti arba ištrinti savo asmeninę informaciją bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardo pakeitimą). Svetainės administratoriai taip pat gali peržiūrėti ir redaguoti šią informaciją.

Jūsų teisės dėl jūsų duomenų

Jei turite paskyrą šioje svetainėje arba palikote komentarą, galite prašyti gauti eksportuotą failą su jūsų asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie jus, įskaitant visą informaciją, kurią mums pateikėte. Taip pat galite prašyti, kad ištrintume visus jūsų asmeninius duomenis. Tai neapima jokių duomenų, kuriuos mes esame įpareigoti saugoti administracinių, teisinių arba saugumo tikslais.

Kur siunčiami jūsų duomenys

Lankytojų komentarai gali būti patikrinami per automatizuotą nepageidaujamų laiškų aptikimo paslaugą.

Nemokama Konusltacija

Atsiųskite mums užklausą ir mes su jumis susisieksime, sutarsime susitikimo laiką gyvai arba online ir aptarsime kaip efektyviau pagerinti jūsų įmonės matomumą internete!